Inšpirácie a nápady

Blog
38Svadba-Veronika-a-Martin-1200x1800.jpg

27. januára 2019

Elegantný candy bar s množstvom ovocia a krásnych koláčikov v tóne svadobnej výzdoby, podsvietený drobnými svetielkami, lákal svadobných hostí počas celej noci.


25Svadba-Lenka-a-Pali.jpg

27. januára 2019

Jemný candy bar z domácich koláčikov, doplnený kvetinami v tóne svadobnej výzdoby. Na želanie nevesty Lenky sme pripravili aj tri druhy limonád do súdkov i jahody v čokoláde.


45Royal-gastro-candy-bar.jpg

15. októbra 2018

Na želanie pre Vás vytvoríme candy bar z luxusných slovenských dezertov priamo v svadobnej sále. Jednotlivé dezerty, torty, prípadne ovocie alebo čokoládovú fontánu dozdobíme kvetinami v tóne celej výzdoby. Vaši hostia budú očarení nielen krásou ale aj dokonalou chuťou počas celého večera.


104Svadba-Janka-a-Patrik-1200x800.jpg

15. októbra 2018

Svadobný deň Janky a Patrika sa niesol v prírodných tónoch, s množstvom zelene, bielych a fialových ruží, doplnené drevom a jutou. Svadobné čelo sme zvýraznili svetelnou stenou a na želanie nevesty Janky vyrobili strom fotografií, ktorý pekne ukázal na vysokom stand by vedľa svadobného čela. Kytičky pre maminky sme zakomponovali do výzdoby svadobného čela vo forme jutových krabičiek plných kvetín.


70Svadba-Erika-a-Jožko-1200x1800.jpg

15. októbra 2018

Svadobná výzdoba Eriky a Jožka sa niesla v znamení čistoty. Skvelá voľba bielej a striebornej priam rozsvietila priestor zlatej banketovej miestnosti Penziónu Zlatý dukát vo Zvolenskej Slatine.


35Svadba-Lenka-a-Martin.jpg

15. októbra 2018

Svadobný deň Lenky a Martina sa niesol v znamení jemnosti a čistoty. Prírodnú výzdobu s množstvom zelene, dreva, juty a čipky jemne dopĺňala pudrovo fialová s bielou. Kombinácia rovných a okrúhlych stolov krásne zjednotila priestor záhradného stanu a spolu s dobrým jedlom, skvelými nápojmi a príjemnými hosťami neopakovateľnú atmosféru svadobného dňa.


54Svadba-Monika-a-Martin.jpg

15. októbra 2018

Svetlo ružová svadobná výzdoba pre Moniku a Martina doplnená elegantnými vysokými striebornými svietnikmi sa niesla v znamení jednoduchosti a elegancie. V rovnakých tónoch sme pripravili pierka pre svadobných hostí, svadobnú kyticu pre nevestu Moniku, kytičky pre svadobné maminky i candy bar s nádhernými koláčikmi a ovocím.