Náš team


Náš team urobí všetko pre to, aby ste prežili svadbu, o akej sa píše v rozprávkových knižkách. Zabezpečia Vám svadobný obrad v ktoromkoľvek dni v týždni.  Stačí si len vybrať.  Obrad v krásnej záhrade plnej zelene, pod bohato nazdobenou pergolou alebo na vyvýšenom pódiu s drevenými trámami a ťahajúcim sa brečtanom. Na cestu povedať si svoje „Áno“ vykročíte po červenom koberci plnom lupienkov z ruží a po jeho stranách budú vyzdobené svadobné stoličky, na ktorých budú sedieť Vaši najbližší. Svadobnú hostinu Vám pripraví tím profesionálov pod bielym stanom, alebo v interiéri na ktoromkoľvek mieste si zvolíte.

Obávate sa, že toho bude na Vás veľa a nezvládnete kompletnú organizáciu Vašej svadby? Nezúfajte. Team Dream Event za Vás vybaví takmer všetko – od fotografa a kameramana, cez kvetinovú alebo balónovú výzdobu, ohňostroj,  svadobnú tortu, dezerty  a výslužky pre svadobných hostí až po hudbu rôzneho druhu. Pre mladomanželov a hostí zabezpečíme ubytovanie i prepravu.

Radi Vám pomôžeme zostaviť slávnostné menu, candy bar z vlastných koláčikov alebo cukroviniek, ktoré Vám pripravia mamy alebo babky. V opačnom prípade sme pripravení zabezpečiť sladký a slaný sortiment za Vás.

Odporučíme Vám vizážistov a kaderníkov, ktorý Vám vyčaria vysnívaný účes a make up na svadbu alebo oslavu.

 

https://dreamevent.sk/wp-content/uploads/2015/09/my1-160x160.jpg

Po práci trošku zábavy 🙂