Inšpirácie a nápady

Blog
104Svadba-Janka-a-Patrik-1200x800.jpg

15. októbra 2018

Svadobný deň Janky a Patrika sa niesol v prírodných tónoch, s množstvom zelene, bielych a fialových ruží, doplnené drevom a jutou. Svadobné čelo sme zvýraznili svetelnou stenou a na želanie nevesty Janky vyrobili strom fotografií, ktorý pekne ukázal na vysokom stand by vedľa svadobného čela. Kytičky pre maminky sme zakomponovali do výzdoby svadobného čela vo forme jutových krabičiek plných kvetín.


70Svadba-Erika-a-Jožko-1200x1800.jpg

15. októbra 2018

Svadobná výzdoba Eriky a Jožka sa niesla v znamení čistoty. Skvelá voľba bielej a striebornej priam rozsvietila priestor zlatej banketovej miestnosti Penziónu Zlatý dukát vo Zvolenskej Slatine.


35Svadba-Lenka-a-Martin.jpg

15. októbra 2018

Svadobný deň Lenky a Martina sa niesol v znamení jemnosti a čistoty. Prírodnú výzdobu s množstvom zelene, dreva, juty a čipky jemne dopĺňala pudrovo fialová s bielou. Kombinácia rovných a okrúhlych stolov krásne zjednotila priestor záhradného stanu a spolu s dobrým jedlom, skvelými nápojmi a príjemnými hosťami neopakovateľnú atmosféru svadobného dňa.


54Svadba-Monika-a-Martin.jpg

15. októbra 2018

Svetlo ružová svadobná výzdoba pre Moniku a Martina doplnená elegantnými vysokými striebornými svietnikmi sa niesla v znamení jednoduchosti a elegancie. V rovnakých tónoch sme pripravili pierka pre svadobných hostí, svadobnú kyticu pre nevestu Moniku, kytičky pre svadobné maminky i candy bar s nádhernými koláčikmi a ovocím.


20Svadba-Petra-a-Tomáš.jpg

15. októbra 2018

Svadobná výzdoba v jemne ružových tónoch pre Peťu a Tomáša. Absolútna jemnosť a jednoduchosť, ktorá je dôkazom toho, že práve v nej je krása.


89Svadba-Tánička-a-David.jpg

15. októbra 2018

Neuveritľne výrazná a zároveň luxusná modrá hortenzia dominovala na svadbe Táničky a Davida. Je ich obľúbenou farbou a na znak toho sme všetko ladili v tomto výraznom farebnom tóne: kvetinovú výzdobou, ktorú dopĺňali čisté línie strieborných svietnikov a zrkadlových a čírych váz. Podobne sme ladili svadobný obrad, fotokútik, svadobné autá, kyticu pre nevestu Táničku, pierka pre svadobných hostí, svadobnú tortu, neuveriteľný candy bar alebo náramky pre svadobné družičky s modrých orchideí.


46Svadba-Zuzka-a-Luca.jpg

15. októbra 2018

Svadba Zuzky a Luca v mint a marhuľových tónoch s množstvom skalničiek od Zuzkynej maminky vypestovaných presne na túto krásnu príležitosť. Veselá slovensko-talianska svadba plná úsmevu a radosti.


130Svadba-Sabinka-a-Lukáš.jpg

15. októbra 2018

Jemná prírodná svadba Sabinky a Lukáša. Celá svadobná výzdoba je ladená v prírodných tónoch zelene, doplnená jemne ružovou, fialovou a bielou, drevom a čistotou skla. V rovnakých tónoch sme pripravili svadobnú kyticu pre nevestu Sabinku, pierka pre hostí, košíčky pre malé družičky, svadobný obrad i candy bar.


129Svadba-Lenka-a-Tomáš.jpg

8. októbra 2018

Prírodná svadba Lenky a Tomáša v záhrade penziónu Zlatý dukát, spolu so svadobným obradom, s množstvom zelene, jemne doplnenej pudrovofialovou a bielou. V rovnakých farbách sme pre nich vyzdobili svadobné auto, motorku, candy bar, svadobná obrad, pierka pre všetkých svadobných hostí aj svadobnú kyticu pre nevestu Lenku.


52Svadba-Lenka-a-Pali.jpg

8. októbra 2018

Elegancia spojená s prírodou: takú si vybrali výzdobu pre svoj svadobný deň Lenka a Pavol. Tóny jemnej ružovej sa nádherne dopĺňali s drevom a malými striebornými svietnikmi. V rovnakom štýle sme  pripravili fotokútik, candy bar aj zasadací poriadok pre svadobných hostí.